Bilgi Bankası

BİLGİ BANKASI

Sizlerden gelen talep doğrultusunda firmamızın ekspertizleri hem eşyalarınızın değerini tespit eder hem de hâlihazırda bulundukları mekânın mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve durumu hem de yeni taşınacağınız mekânın aynı özelliklerini inceleyerek bir rapor hazırlarlar. Rapor hazırlandıktan sonra tamamen çözüm odaklı bir sözleşme hazırlanarak sizlere sunulur. Onaylamanız durumda ise taşıma işlemleriniz aksatılmadan başlanmaktadır.
Asansörlü nakliyatın pek çok yararı bulunmaktadır. Bu yararlardan ilki eşyaların hızlı bir şekilde yüksek katlara aktarılabilmesidir. Yüksek katlara kas gücüyle, merdivenlerden eşya taşımak hem çalışanların sakatlanmasına sebep olabilmekte hem de işin süresini kat kat artırmaktadır. Asansörlü nakliyatın bir diğer yararı güvenli olmasıdır. Kaliteli ve güvenli cihazlarla nakliyat sırasında alınan güvenlik önlemleri doğrultusunda hem eşyaların hem de insanların zarar görme riski çok düşüktür. Bu gibi avantajlara bağlı olarak asansörlü nakliyatın tercih edilme oranı artmaktadır.
Personellerimiz kadrolu olup, dışarıdan kesinlikle işçi çalıştırmamaktayız. İşimizi kaliteli yapmak için kendi personllerimizi yetiştiriyor ve kadrolu bir şekilde çalıştırıyoruz.
Antika eşya taşımacılığı maddi ve manevi değerlerinin ölçülemeyeceği eşyalarında aralarında bulunduğundan bütün taşıma işlemlerinin belki de en dikkat edilmesi gereken nakliye işidir. Bir daha getiremeyeceğiniz ve değerlerini tamamen kaybedecek antika eşyalarınız oldukça hassas ve itina ile taşınması şarttır. Kırılma ihtimali daha yüksek olan vazo gibi antika eşyalar için özel paketler hazırlanıp nakliye işlemi daha güvenli hale getirilmelidir. Oskay nakliyat olarak güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde antika eşya taşımacılığı konusunda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Antika taşımacılığının zor ve yüksek risk içerdiğinin farkındalığını yarattığımız gibi hassasiyetimiz sayesinde de bugüne kadar siz değerli müşterilerimize herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşatmadığımız için kendimize ve tecrübemize güveniyoruz.
İletişime Geç! İletişime Geç!