Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Taşımacılık sektörü gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişmeye bağlı olarak yeni taşıma teknolojileri hayatımıza girmektedir. Son dönemlerde en fazla tercih edilen nakliyat yöntemlerinden biri olan asansörlü nakliyat OSKAY NAKLİYAT tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesidir.

Şirketimiz Trabzon şehrinde bu hizmeti vermekte olan, Oskay Nakliyat ismine sahip bir nakliyat firmasıdır. Asansörlü nakliyatın pek çok yararı bulunmaktadır. Bu yararlardan ilki eşyaların hızlı bir şekilde yüksek katlara aktarılabilmesidir. Yüksek katlara kas gücüyle, merdivenlerden eşya taşımak hem çalışanların sakatlanmasına sebep olabilmekte hem de işin süresini kat kat artırmaktadır.

Taşıma eşyalarınız özel yapım kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz eşliğinde yeni evinize nakledilir. Montaj ve kurulum taşıma sonrası eşyalarınızın montajları yapılır kullanıma hazır hale getirilir. Monte işleminin bitmesiyle; beyaz eşya, koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.

Asansörlü nakliyatın bir diğer yararı güvenli olmasıdır. Kaliteli ve güvenli cihazlarla nakliyat sırasında alınan güvenlik önlemleri doğrultusunda hem eşyaların hem de insanların zarar görme riski çok düşüktür. Bu gibi avantajlara bağlı olarak asansörlü nakliyatın tercih edilme oranı artmaktadır.

Asansör İle Evden Eve Nakliyat Adımları

OSKAY NAKLİYAT şirketimizin asansörle evden eve nakliyat öncesinde müşterilerden aldığı bilgiler doğrultusunda uyguladığı birkaç adım bulunmaktadır. İlk olarak taşınacak olan eşyaların boyutu ve sayısı belirlenmektedir. Ardından eşyaların kaçıncı kata taşınacağı müşteri tarafından öğrenilmektedir. Buna bağlı olarak şirketimiz bünyesinde bulunan en doğru asansörü temin etmektedir. Asansörle evden eve nakliyatın ikinci adımı ise güvenlik kontrolleridir. Seçilen asansörün güvenli olup olmadığı şirketimizden çıkmadan önce test edilmektedir. Böylelikle beklenmeyen sonuçlarla karşılaşma ihtimali en aza indirgenmektedir. Doğru ve güvenli bir asansör seçildikten sonra hizmet verilecek olan bölgeye ulaşılmakta ve cihaz doğru bir konuma kurulmaktadır. Doğru konuma kurulan cihazın tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve taşımacılık işlemlerine başlanılmaktadır.

Asansörle Parça Eşya Taşımacılığı

Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sadece evlerinin tamamını taşıtmak isteyen müşterilerimiz tarafından değil parça eşya taşımacılığı hizmeti alacak olan müşterilerimiz tarafından da talep edilmektedir. Bu talep doğrultusunda yine evden eve taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi eşyaların sayısı ve boyutu belirlenmekte ve ona göre araç ve asansör tahsis edilmektedir. Ardından tüm kontroller yapılmakta ve istenilen tarihte ve saate istenilen konuma gidilmektedir. Asansör uygun bir yere kurulduktan sonra parça eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde evlere ya da ofislere aktarılabilmektedir.

İletişime Geç! İletişime Geç!