Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık, büyüyen ve gelişen dünyaya orantılı olarak kendiliğinden oluşan ve birçok kültürün ortak problemi olan taşınmayı ortadan kaldırmak adına oluşmuş bir sektördür. Daha önceleri insanlar için oldukça sıkıntılı ve yorucu bir süreç olan taşınmayı sonlandıran ve bir devrim olarak görülen evde eve nakliyat ile sizler hiçbir şeye el sürmezsiniz.

Tüm eşyalarınız sizlerin önünde düzenli, sistemli ve neredeyse sizden daha özenli bir çalışma ile toparlanır, paketlenir, taşınır ve yeni yerlerine yerleştirilir. Birçok insan kimi zaman iş nedeni ile kimi zamanda farklı sebepler ile yaşam merkezlerini değiştirmek zorunda kalmaktadır. Tam da bu noktada hizmet veren firmamızdan alacağınız hizmet ile bu sıkıntılı süreçte hem yorulmadan hem de sıfır risk ile eşyalarınızı yeni yaşam alanınıza naklettirebiliyorsunuz.

Sizlerden gelen talep doğrultusunda firmamızın ekspertizleri hem eşyalarınızın değerini tespit eder hem de hâlihazırda bulundukları mekânın mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve durumu hem de yeni taşınacağınız mekânın aynı özelliklerini inceleyerek bir rapor hazırlarlar.

Rapor hazırlandıktan sonra tamamen çözüm odaklı bir sözleşme hazırlanarak sizlere sunulur. Onaylamanız durumda ise taşıma işlemleriniz aksatılmadan başlanmaktadır. Tamamen özel ambalajlar ile paketlenen eşyalarınız sigortalı olarak firmamızın araç filosundan belirlenen en uygun araç ile yeni adresinize tamamen sorunsuz olarak taşınmaktadır.

OSKAY NAKLİYAT bünyesinde geliştirmiş olduğumuz iş takip programlarımız ve çalışma şeklimiz, diğer Trabzon Sigortalı Evden Eve Taşımacılık firmaları arasında hemen hemen tüm ülke genelinde en çok aranılan ve tercih edilen firma olma özelliğimiz ve işlerimizde ki kalite ile alanımızda ilk sıralarda yer almaktayız.

Evden eve taşımacılık ve nakliyat konusunda yıllardır biriktirmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile sizlere hizmet vermekte olan OSKAY NAKLİYAT firmamız ile taşınmayı sizler için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Evden eve taşımacılıkta tamamen konusunda profesyonel ve güler yüzlü personel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bizimle çalıştığınızda hem çalışma titizliğimizden hem de temizliğimizden bu işte ne kadar uzman olduğumuzu anlayacaksınız. Evden eve taşımacılıkta kullandığımız tüm ekipmanlar son teknolojiye sahiptir ve hizmetlerimizin ilk öncelikli amacı %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Ev Ofis Eşya Depolama başlıklı konumuzda ücretsiz keşif, eşya depo alanı, ambalajlama sistemi ve hangi eşyaların depolandığı hakkında bilgiler verilmektedir.

İletişime Geç! İletişime Geç!