Antika Eşya Taşımacılık

ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Antika eşyalar bilindiği üzere en az yüzyıllık yapıtları ve eşyaları kapsamaktadır. Antikalar tanınmış ünlü kişilere veya tarihsel bir döneme ilişkin olabileceği gibi iyi muhafaza edilmiş eşyalarda olabilir. Bu yüzden maddi ve manevi değerleri oldukça yüksektir.

Antika eşyalarla hayatımızda boyunca sergi alanlarında, müzelerde hatta evlerimizde görülebilir. Antika eşya tutkunları tüm Dünyada’ da bir hayli fazladır. Bu eşyalara sahip olabilmek için müzayedeler de yapılmaktadır. Birçok farklı milletin yaşadığı ülkemizde antika eşyalar ve yapıtlar konusunda konuda bir hayli zengindir. Ve antika eşyaları evlerinde hatta iş yerlerinde dahi saklayan veya kullanan birçok kişi bulunmaktadır.

Antika eşya taşımacılığı maddi ve manevi değerlerinin ölçülemeyeceği eşyalarında aralarında bulunduğundan bütün taşıma işlemlerinin belki de en dikkat edilmesi gereken nakliye işidir. Antika eşya taşımacılığı birçok nakliye firmasının yaptığı iş olsa dahi insanların bu konuda daha ince eleyip sık dokuduğu ve seçici oldukları bir iştir. Bir daha getiremeyeceğiniz ve değerlerini tamamen kaybedecek antika eşyalarınız oldukça hassas ve itina ile taşınması şarttır.

Kırılma ihtimali daha yüksek olan vazo gibi antika eşyalar için özel paketler hazırlanıp nakliye işlemi daha güvenli hale getirilmelidir. OSKAY NAKLİYAT olarak güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde antika eşya taşımacılığı konusunda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Antika taşımacılığının zor ve yüksek risk içerdiğinin farkındalığını yarattığımız gibi hassasiyetimiz sayesinde de bugüne kadar siz değerli müşterilerimize herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşatmadığımız için kendimize ve tecrübemize güveniyoruz.

İletişime Geç! İletişime Geç!